Slovenskí juniorskí biatlonisti na majstrovstvách Európy v mixe dvojíc v top šesť

Na juniorských majstrovstvách Európy v slovinskej Pokljuke obsadili slovenskí biatlonisti Zuzana Remeňová a Damián Cesnek pekné šieste miesto. Mix dvojíc ovládlo Nemecko pred Ruskom a Francúzskom.
V zmiešaných štafetách sa Slovákom tak nedarilo. Štvorica Ema Kapustová, Mária Remeňová, Jakub Borguľa a Benjamín Belicaj musela absolvovať až päť trestných kôl a obsadili 15. miesto. Preteky vyhralo Franúzsko pred Nemeckom a Českom.
Výsledky:
Mix dvojíc: 1. Johanna Puffová, Darius Lodl (Nem.) 40:22,0 (0+4), 2. Anastasija Grišinová, Jevgenij Jemerchonov (Rus.) +12,5 (0+11), 3. Fany Bertrandová, Paul Fontaine (Fr.) +18,8 (0+6), … 6. Zuzana REMEŇOVÁ, Damián CESNEK (SR) +1:36,2 (0+11)
Zmiešaná štafeta: 1. Francúzsko (Camille Coupeová, Jeanne Richardová, Damien Levet, Jacques Jefferies) +:10:36,6 h (0+3), 2. Nemecko (Selina Kastlová, Louise Müllerová, Benjamin Menz, Albert Engelmann) +47,1 s (0+2), 3. ČR (Gabriela Masariková, Tereza Jandová, Ondrej Manek, Jonáš Mareček) +59,3 (0+7), … 15. SLOVENSKO (Ema Kapustová, Mária Remeňová, Jakub Borguľa, Benjamín Belicaj) +7:53,0 (5+17)