Program ZOH v Pjongčangu 2018

8. februára (štvrtok) – deň -1

Curling

11:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #1

12:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #2

Skoky na lyžiach

13:30 stredný mostík – kvalifikácia (muži)

 

9. februára (piatok) – deň 0

Akrobatické lyžovanie

2:00 moguls – kvalifikácia (ženy)

3:45 moguls – kvalifikácia (muži)

Curling

0:35 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #3

5:35 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #4

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (krátky program – muži, krátky program – športové dvojice)

12:00 Otvárací ceremoniál ZOH 2018

 

10. februára (sobota) – deň 1

Biatlon

12:15 šprint – 7,5 km (ženy)

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #5

12:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #6

Beh na lyžiach

8:15 skiatlon 7,5 km + 7,5 km (ženy)

Hokej

8:40 Japonsko – Švédsko (ženy)

13:10 Švajčiarsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 3000 m – finále (ženy)

Sane

11:10 jazdy 1 a 2 (muži)

Skoky na lyžiach

13:35 stredný mostík – hlavná súťaž (muži)

Snoubording

2:00 slopestyle – kvalifikácia (muži)

Šortrek

11:00 1500 m – finále (muži)

500 m – kvalifikácia (ženy)

Štafeta na 3000 m – kvalifikácia (ženy)

 

11. februára (nedeľa) – deň 2

Akrobatické lyžovanie

11:30 moguls – finále, 1. jazda (ženy)

13:00 moguls – finále, 2. jazda (ženy)

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd – muži

Biatlon

12:15 šprint – 10 km (muži)

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas základnej skupiny #7

12:05 zmiešané dvojice – tajbrejk

Beh na lyžiach

7:15 skiatlon 15 km + 15 km (muži)

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (krátky program – tanečný páry, krátky program – ženy, voľný program – športové dvojice)

Hokej

8:40 Fínsko – USA (ženy)

13:10 Kanada – Olympijskí športovci z Ruska (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

8:00 5000 m – finále (muži)

Sane

10:50 jazda 3 a 4 (muži)

Snoubording

2:00 slopestyle – finále (muži)

5:30 slopestyle – kvalifikácia (ženy)

 

12. februára (pondelok) – deň 3

Akrobatické lyžovanie

11:30 moguls – finále, 1. jazda (muži)

13:00 moguls – finále, 2. jazda (muži)

Alpské lyžovanie

2:15 obrovský slalom – 1. kolo (ženy)

5:45 obrovský slalom – 2. kolo (ženy)

Biatlon

11:10 stíhacie preteky – 10 km (ženy)

13:00 stíhacie preteky – 12,5 km (muži)

Curling

1:05 zmiešané dvojice – semifinále #1

12:05 zmiešané dvojice – semifinále #2

Krasokorčuľovanie

2:00 súťaž družstiev (voľné jazdy – muži, voľné jazdy – ženy, voľné jazdy – tanečné páry)

Hokej

8:40 Švajčiarsko – Japonsko (ženy)

13:10 Švédsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

13:30 1500 m – finále (ženy)

Sane

11:50 jazda 1 a 2 (ženy)

Snoubording

2:00 slopestyle – finále (ženy)

5:30 U-rampa – kvalifikácia (ženy)

Skoky na lyžiach

13:50 stredný mostík – hlavná súťaž (ženy)

 

13. februára (utorok) – deň 4

Alpské lyžovanie

3:30 alpská kombinácia – 1. kolo (muži)

7:00 alpská kombinácia – 2. kolo (muži)

Curling

1:05 zmiešané dvojice – zápas o bronz

12:05 zmiešané dvojice – zápas o zlato

Beh na lyžiach

9:30 šprint klasickou technikou – kvalifikácia (muži, ženy)

12:00 šprint klasickou technikou – finále (muži, ženy)

Hokej

8:40 Kanada – Fínsko (ženy)

13:10 USA – Olympijskí športovci z Ruska (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 1500 m – finále (muži)

Sane

11:30 jazdy 3 a 4 (ženy)

Snoubording

2:00 U-rampa – finále (ženy)

5:00 U-rampa – kvalifikácia (muži)

Šortrek

11:00 500 m – finále (ženy)

1000 m – kvalifikácia (muži)

Štafeta na 5000 m – kvalifikácia (muži)

 

14. februára (streda) – deň 5

Alpské lyžovanie

2:15 slalom – 1. kolo (ženy)

5:45 slalom – 2. kolo (ženy)

Biatlon

12:05 individuálne preteky – 15 km (ženy)

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny #1

6:05 ženy – zápas základnej skupiny #1

12:05 muži – zápas základnej skupiny #2

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – športové dvojice

Hokej

4:10 Švédsko – Švajčiarsko (ženy)

8:40 Južná Kórea – Japonsko (ženy)

13:10 Slovensko – Olympijskí športovci z Ruska (muži)

13:10 USA – Slovinsko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1000 m – finále (ženy)

Sane

12:20 dvojice (muži)

Severská kombinácia

7:00 individuálna súťaž – skoky na strednom mostíku (muži)

9:45 individuálna súťaž – beh na 10 km (muži)

Snoubording

2:30 U-rampa – finále (muži)

 

15. februára (štvrtok) – deň 6

Akrobatické lyžovanie

12:00 akrobatické skoky – kvalifikačné skoky 1 a 2 (ženy)

Alpské lyžovanie

3:00 super G (muži)

Biatlon

12:00 individuálne preteky – 20 km (muži)

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny #2

6:05 muži – zápas základnej skupiny #3

12:05 ženy – zápas základnej skupiny #3

Beh na lyžiach

7:30 preteky voľnou technikou – 10 km (ženy)

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program (športové dvojice)

Hokej

4:10 USA – Kanada (ženy)

4:10 Fínsko – Nemecko (muži)

8:40 Olympijskí športovci z Ruska – Fínsko (ženy)

8:40 Nórsko – Švédsko (muži)

13:10 Česko – Južná Kórea (muži)

13:10 Švajčiarsko – Kanada (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 10 000 m – finále (muži)

Sane

13:30 štafety tímov

Skeleton

2:00 jazda 1 a 2 (muži)

Snoubording

3:00 snoubordkros – kvalifikačné jazdy (muži)

5:30 snoubordkros – finále (muži)

 

16. februára (piatok) – deň 7

Akrobatické lyžovanie

12:00 akrobatické skoky – finálové skoky (ženy)

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny #4

6:05 ženy – zápas základnej skupiny #4

12:05 muži – zápas základnej skupiny #5

Beh na lyžiach

7:00 preteky voľnou technikou – 15 km (muži)

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – muži

Hokej

4:10 USA – Slovensko (muži)

8:40 Olympijskí športovci z Ruska – Slovinsko (muži)

13:10 Fínsko – Nórsko (muži)

13:10 Švédsko – Slovinsko

Rýchlokorčuľovanie

12:00 5000 m – ženy (finále)

Skeleton

1:30 jazda 3 a 4 (muži)

12:20 jazda 1 a 2 (ženy)

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík – kvalifikácia (muži)

Snoubording

2:00 snoubordkros – kvalifikačné jazdy (ženy)

4:15 snoubordkros – finále (ženy)

 

17. februára (sobota) – deň 8

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle – kvalifikácia (ženy)

5:00 slopestyle – finále (ženy)

12:00 akrobatické skoky – kvalifikačné skoky (muži)

Alpské lyžovanie

3:00 super G (ženy)

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom – 12,5 km (ženy)

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny #5

6:05 muži – zápas základnej skupiny #6

12:05 ženy – zápas základnej skupiny #6

Beh na lyžiach

10:30 štafeta klasickou + voľnou technikou – 4×5 km (ženy)

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program – muži

Hokej

4:10 štvrťfinále #1 (ženy)

4:10 Kanada – Česko (muži)

8:40 štvrťfinále #2 (ženy)

8:40 Južná Kórea – Švajčiarsko (muži)

13:10 Olympijskí športovci z Ruska – USA (muži)

13:10 Slovensko – Slovinsko (muži)

Skeleton

12:20 jazda 3 a 4 (ženy)

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík – hlavná súťaž (muži)

Šortrek

11:00 1500 m – finále (ženy)

1000 m – finále (muži)

 

18. februára (nedeľa) – deň 9

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle – kvalifikácia (muži)

5:15 slopestyle – finále (muži)

12:00 akrobatické skoky – finálové skoky (muži)

Alpské lyžovanie

2:15 obrovský slalom – 1. kolo (muži)

5:45 obrovský slalom – 2. kolo (muži)

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom – 15 km (muži)

Boby

12:05 dvojboby – jazda 1 a 2

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny #7

6:05 ženy – zápas základnej skupiny #7

12:05 muži – zápas základnej skupiny #8

Beh na lyžiach

7:15 štafeta klasickou + voľnou technikou – 4×10 km (muži)

Hokej

4:10 zápas o 5. – 8. miesto #1 (ženy)

4:10 Nemecko – Nórsko (muži)

8:40 zápas o 5. – 8. miesto #2 (ženy)

8:40 Česko – Švajčiarsko (muži)

13:10 Kanada – Južná Kórea (muži)

13:10 Švédsko – Fínsko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov – kvalifikácia (muži)

500 m – finále (ženy)

 

19. februára (pondelok) – deň 10

Akrobatické lyžovanie

2:00 U-rampa – kvalifikácia (ženy)

Boby

12:15 dvojboby – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny #8

6:05 muži – zápas základnej skupiny #9

12:05 ženy – zápas základnej skupiny #9

Krasokorčuľovanie

2:00  krátke tance (tanečné páry)

Hokej

8:40 semifinále #1 (ženy)

13:10 semifinále #2 (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov – kvalifikácia (ženy)

500 m – finále (muži)

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík – súťaž družstiev (muži)

Snoubording

1:30 big air – kvalifikácia (ženy)

 

20. februára (utorok) – deň 11

Akrobatické lyžovanie

2:30 U-rampa – finále (ženy)

5:00 U-rampa – kvalifikácia (muži)

Biatlon

12:15 mix štafeta 2×6 km + 2×7,5 km

Boby

12:50 ženy – jazda 1 a 2

Curling

1:05 muži – zápas základnej skupiny #10

6:05 ženy – zápas základnej skupiny #10

12:05 muži – zápas základnej skupiny #11

Krasokorčuľovanie

2:00 voľné tance (tanečné páry)

Hokej

4:10 zápas o 7. miesto (ženy)

4:10 kvalifikačné kolo #1 (muži)

8:40 zápas o 5. miesto (ženy)

8:40 kvalifikačné kolo #2 (muži)

13:10 kvalifikačné kolo #3 (muži)

13:10 kvalifikačné koly #4 (muži)

Severská kombinácia

11:00 individuálna súťaž – skoky na veľkom mostíku (muži)

13:45 individuálna súťaž – beh na 10 km (muži)

Šortrek

11:00 1000 m – kvalifikácia (ženy)

500 m – kvalifikácia (muži)

štafeta na 3000 m – finále (ženy)

 

21. februára (streda) – deň 12

Akrobatické lyžovanie

3:30 skikros – kvalifikačné jazdy (muži)

5:15 skikros – finále (muži)

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd (ženy)

Boby

12:40 ženy – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – zápas základnej skupiny #11

6:05 muži – zápas základnej skupiny #12

12:05 ženy – zápas základnej skupiny #12

Beh na lyžiach

9:00 tímový šprint voľnou technikou – kvalifikácia (muži, ženy)

11:00 tímový šprint voľnou technikou – finále (muži, ženy)

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – ženy

Hokej

4:10 štvrťfinále #1 (muži)

8:40 štvrťfinále #2 (muži)

13:10 štvrťfinále #3 (muži)

13:10 štvrťfinále #4 (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov – finále (muži, ženy)

Snoubording

1:30 big air – kvalifikácia (muži)

 

22. februára (štvrtok) – deň 13

Akrobatické lyžovanie

3:30 U-rampa – finále (muži)

Alpské lyžovanie

2:15 slalom – 1. kolo (muži)

5:30 slalom – 2. kolo (muži)

Biatlon

12:15 štafeta – 4×6 km (ženy)

Curling

1:05 muži + ženy (tajbrejk)

12:05 muži – semifinále

Hokej

8:40 zápas o 3. miesto (ženy)

13:10 finále (ženy)

Severská kombinácia

8:30 súťaž družstiev – skoky na veľkom mostíku (muži)

11:20 súťaž družstiev – beh na 4×5 km (muži)

Snoubording

4:00 paralelný obrovský slalom – kvalifikácia (muži, ženy)

Šortrek

11:00 500 m – finále (muži)

1000 m – finále (ženy)

štafeta na 5000 m – finále (muži)

 

23. februára (piatok) – deň 14

Akrobatické lyžovanie

3:30 skicross – kvalifikačné jazdy (ženy)

5:15 skicross – finále (ženy)

Alpské lyžovanie

3:00 alpská kombinácia – 1. kolo (ženy)

6:30 alpská kombinácia – 2. kolo (ženy)

Biatlon

12:15 štafeta – 4×7,5 km (muži)

Curling

7:35 muži – zápas o 3. miesto

12:05 ženy – semifinále

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program – ženy

Hokej

8:40 semifinále #1 (muži)

13:10 semifinále #2 (muži)

Rýchlokorčuľovanie

11:00 1000 m – finále (muži)

Snoubording

1:30 big air – finále (ženy)

 

24. februára (sobota) – deň 15

Alpské lyžovanie

3:00 tímová súťaž

Boby

1:30 štvorboby – jazda 1 a 2

Curling

7:35 muži – finále

12:05 ženy – zápas o bronz

Beh na lyžiach

6:00 preteky klasickou technikou s hromadným štartom – 50 km (muži)

Hokej

13:10 zápas o 3. miesto (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 preteky s hromadným štartom (muži + ženy)

Snoubording

2:00 big air – finále (muži)

4:00 paralelný obrovský slalom – finále (muži + ženy)

 

25. februára (nedeľa) – deň 16

Boby

1:30 štvorboby – jazda 3 a 4

Curling

1:05 ženy – finále

Beh na lyžiach

7:15 preteky klasickou technikou s hromadným štartom – 30 km (ženy)

Krasokorčuľovanie

1:30 záverečná exhibícia

Hokej

7:10 finále (muži)

13:00 Záverečný ceremoniál ZOH 2018