Zpovídali jsme Adama Václavíka před začátkem biatlonové sezony!
Český reprezentant v biatlonu Adam Vaclavík si pro nás udělal čas a odpověděl nám na naše otázky. Jak probíhala příprava, nebo jak je připravený na sezonu. Jen u nás.
Na otázku jak probíhala příprava na SP odpověděl: ,,Se svojí předsezónní přípravou jsem celkem spokojený, obešla se bez větších komplikací. Myslím, že jsme udělali hodně kvalitní a poctivé práce, ať už po střelecké, fyzické ale i psychické stránce…doufám, že to potvrdíme během závodů. “
A jaké jsou cíle před sezonou? ,,Nerad si kladu konkrétní cíle, ale určitě bych se chtěl pokusit stabilizovat a zlepšit procento střelecké úspěšnosti a také pravidelně startovat na SP a začít sbírat nějaké body. Vrcholem je určitě MS v Rakousku, kde bych rád startoval a pokusil se, udělat nějaký pěkný výsledek.”
Nový ročník začína již zítra mix štafetami ve švédském Östersundu.
Autor: Jakub Sušický, Martin Horváth
