Gabriela Soukalová po vítězství v sprintu

Gabriela Soukalová po vítězství v sprintu

12339445_1027867060589377_3414308465606358948_o
„Dopadlo to celé nejlépe, jak jsem si jen mohla přát“

 

„Myslím,že bylo dobré začít s velkým startovním číslem.“

 

„Podmínky byly určitě těžší pro startovním čísla, které jely dříve.“

 

„Vyhrála jsem i pro podporu našich kluků, který neměli moc štěstí.“

 

O poslední ráně ve stoje:

„Řekla jsem si: Teď, anebo nikdy! Teď ji trefím. Prostě musím. Naprosto jsem se na ni upnula a nevyčkávala jsem zbytečně a chtěla jsem ji trefit hned, jak na ni najela mířidla.”¨

 

O 3. běžeckém času:

„To jsem ani netušila, ale určitě mi to lichotí. Jsem ráda, že mi vyšly nové lyže. Mám z nich skvělý pocit. A na trati jsem se zdaleka netrápila tolik, jako minulý rok.”

 

Vítězný recept:

„V pátek k večeři jsem snědla asi šest desertů. Měla jsem nějaký deficit. Takže dnes si zasloužím všechno, jen ne sladkosti.”

 

Odměna?

„Pro mě teď bude odměnou kvalitní spánek. Ten asi teď potřebuju ze všeho nejvíc. Zbytek si vynahradím po víkendu.”

 

O žlutém trikotu:

„Dodává mi to další a další chuť a baví mě to víc a víc. Což je úplně super, co víc si přát.”

 

Zdroje: IBU

Facebook Český biatlon