Petra Hromcová po prílete do Pekingu pozitívna

Slovenská reprezentantka v alpskom lyžovaní Petra Hromcová mala po prílete do Pekingu pozitívny test na koronavírus. Dvadsaťtriročná rodáčka z Bratislavy odletela do dejiska zimných olympijských hier ako posledná po tom, čo ju na Slovensku zastihlo ochorenie covid-19.
Do Číny odlietala po negatívnych výsledkoch, ale na letisku v Pekingu vykazovala opäť pozitivitu. Hromcová šla do izolácie a čaká na výsledok potvrdzujúceho testu.