Celkové hodnocení SP v biatlonu 2021/2022

Foto: IBU/Manzoni

Ženy

Celkové hodnocení SP (po 4 z 22 závodů)

  1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 177 b.
  2. Marte Olsbu Roiselandová (NOR) 168
  3. Dzinara Alimbekavová (BLR) 160
  4. Elvíra Oebergová (SWE) 147
  5. Anais Chevalier Bouchet (FRA) 140
  6. Markéta Davidová (CZE) 134
  7. Franziska Preussová (GER) 134
  8. Denisse Herrmannová (GER) 130
  9. Hanna Oebergová (SWE) 128
  10. Hanna Solová (BLR) 124

27. Jessica Jíslová (CZE) 49
37. Eva Puskarčíková (CZE) 30
54. Tereza Vinklárková (CZE) 12
57. Lucie Charvátová (CZE) 8

Celkové hodnocení SP pod 25 let (po 4 z 22 závodů)

  1. Elvíra Oebergová (SWE) 147 b.
  2. Markéta Davidová (CZE) 134
  3. Vanessa Voigtová (GER) 77
  4. Emilie Aagheim Kalkenbergová (NOR) 66
  5. Ida Lienová (NOR) 44

Celkové hodnocení sprintu (po 2 z 9 závodů)

  1. Anais Chevalier Bouchetová (FRA) 92 bodov
  2. Hanna Oebergová (SWE) 90
  3. Elvíra Oebergová (SWE) 88
  4. Hanna Solová (BLR) 88
  5. Dzinara Alimbekavová (BLR) 86

12. Markéta Davidová (CZE) 49
21. Eva Puskarčíková (CZE) 30
22. Jessica Jíslová (CZE) 30
42. Tereza Vinklárková (CZE) 12

Celkové hodnocení stíhací závod (po 1 z 7 závodů)

  1. Marte Olsbu Roiselandová (NOR) 60 b.
  2. Anais Bescondová (FRA) 54
  3. Anais Chevalierová – Bouchetová (FRA) 48
  4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 43
  5. Franziska Preussová (GER) 40

16. Markéta Davidová (CZE) 25
22. Jessica Jíslová (CZE) 19

Celkové hodnocení vytrvalostní závod (po 1 ze 2 závodů)

  1. Markéta Davidová (CZE) 60 b. 
  2. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 54
  3. Denisse Herrmannová (GER) 48
  4. Dzinara Alimbekavová (BLR) 43
  5. Uliana Nigmatullinová (RUS) 40

33. Lucie Charvátová (CZE) 8

Celkové hodnocení závodu s hromadným startem (po 0 ze 4 závodů)

Celkové hodnocení štafety (po 1 z 5 závodů)

  1. Francie 60 b.
  2. Bělorusko 54
  3. Švédsko 48
  4. Nórsko 43
  5. Německo 40

7. Česko 36

Pohár národů (po 4 z 20 závodů)

  1. Švédsko 1568 b.
  2. Francie 1548
  3. Bělorusko 1520
  4. Nemecko 1499
  5. Nórsko 1464

7. Česko 36

>>>Kalendár SP v biatlone 2021/2022<<<

Foto: Marek Černák

Muži

Celkové hodnocení SP (po 4 z 22 závodů)

  1. Vetle Sjaastad Christiansen (NOR) 178 b.
  2. Sebastian Samuelsson (SWE) 175
  3. Johannes Thingnes Boe (NOR) 154
  4. Emilien Jacquelin (FRA) 151
  5. Eduard Latypov (RUS) 139
  6. Tarjei Boe (NOR) 130
  7. Simon Desthieux (FRA) 120
  8. Quentin Fillon Maillet (FRA) 116
  9. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 114
  10. Fabien Claude (FRA) 108

14. Michal Krčmář (CZE) 89
49. Jakub Štvrtecký (CZE) 14

Celkové hodnocení SP pod 25 let (po 4 z 22 závodů)

  1. Sebastian Samuelsson (SWE) 175 b.
  2. Sivert Guttorm Bakken (NOR) 114
  3. Sturla Holm Laegreid (NOR) 102
  4. Tommaso Giacomel (ITA) 52
  5. Daniil Serochvostov (RUS) 44

Celkové hodnocení sprintu (po 2 z 9 závodů)

  1. Sebastian Samuelsson (SWE) 120 b.
  2. Emilien Jacquelin (FRA) 97
  3. Vetle Sjasstad Christiansen (NOR) 94
  4. Johannes Thingnes Boe (NOR) 80
  5. Eduard Latypov (RUS) 73

26. Michal Krčmář (CZE) 26
41. Jakub Štvrtecký (CZE) 14

Celkové hodnocení stíhací závod (po 1 z 7 závodů)

  1. Vetle Sjasstad Christiansen (NOR)  60 b
  2. Sebastian Samuelsson (SWE) 54
  3. Emilien Jacquelin (FRA) 48
  4. Michal Krčmář (CZE) 43
  5. Tero Seppälä (FIN) 40

Celkové hodnocení vytrvalostní závod (po 1 ze 2 závodů)

  1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 60 b.
  2. Tarjei Boe (NOR) 54
  3. Simon Desthieux (FRA) 48
  4. Scott Gow (CAN) 43
  5. Johannes Thingnes Boe (NOR) 40

21. Michal Krčmář (CZE) 20

Celkové hodnocení závodu s hromadným startem (po 0 ze 4 závodů)

Celkové hodnocení štafety (po 1 z 5 závodů)

  1. Nórsko 60 b
  2. Francie 54
  3. Rusko 48
  4. Německo 43
  5. Ukrajina 40

11. Česko 30

Pohár národů (po 4 z 20 závodů)

  1. Nórsko 1722 bodov
  2. Francie 1646
  3. Rusko 1499
  4. Německo 1458
  5. Švédsko 1363

14. Česko 1004

Mix

Celkové hodnocení smíšených štafet (po 0 ze 4 závodů)

Hodnocení k 05.12.2021

>>>Kalendár SP v biatlone 2021/2022<<<

Autor: Nikola Baďová