Celkové hodnotenie SP v biatlone 2020/2021

Foto: Petr Slavík/český biatlon

Celkové hodnotenie SP (po 26 z 26 pretekov) – ženy

  1. Tiril Eckhoffová NOR 1152 bodov
  2. Marte Olsbuová Roeiselandová NOR 963
  3. Franziska Preussová NEM 840
  4. Hanna Oebergová SWE 826
  5. Dorothea Wiererová ITA 821
  6. Lisa Theresa Hauserová AUT 818
  7. Dzinara Alimbekavová BLR 734
  8. Ingrid Landmarková Tandrevoldová NOR 707
  9. Anais Chevalierová – Bouchetová FRA 677
  10. Denise Herrmannová NEM 667

52. Paulína Fialková SVK 118

61. Ivona Fialková SVK 58

Celkové hodnotenie SP pod 25 rokov (po 26 z 26 pretekov) – ženy

  1. Dzinara Alimbekavová BLR 734 bodov
  2. Ingrid Landmarková Tandrevoldová NOR 707
  3. Markéta Davidová CZE 649
  4. Elvíra Oebergová SWE 631
  5. Júlia Simonová FRA 575

Celkové hodnotenie rýchlostné preteky ženy (po 10 z 10 pretekov)

  1. Tiril Eckhoffová NOR 420 bodov
  2. Marte Olsbuová Roeiselandová NOR 304
  3. Hana Oebergová SWE 296
  4. Dorothea Wiererová ITA 282
  5. Anais Chevalierová – Bouchetová FRA 280

43. Paulína Fialková SVK 75

67. Ivona Fialková SVK 21

Celkové poradia stíhacie preteky ženy (po 8 z 8 pretekov)

  1. Tiril Eckhoffová NOR 360 bodov
  2. Marte Olsbu Roeiselandová NOR 319
  3. Franziska Preussová NEM 240
  4. Hanna Oebergová SWE 235
  5. Dzinara Alimbekavová BLR 226

46. Paulína Fialková SVK 43

49. Ivona Fialková SVK 37

Celkové hodnotenie vytrvalostné preteky ženy (po 3 z 3 pretekov)

  1. Dorothea Wiererová ITA 103 bodov
    1. Lisa Theresa Hauserová AUT 103
  2. Hanna Oebergová SWE 90
  3. Júlia Džimová UKR 85
  4. Markéta Davidová 80

Celkové hodnotenie pretekov s hromadným štartom ženy (po 5 zo 5 pretekov)

  1. Ingrid Landmarková Tandrevoldová NOR 186 bodov
  2. Franziska Preussová NEM 183
  3. Júlia Simonová FRA 181
  4. Marte Olsbu Roeiselandová NOR 175
  5. Tiril Eckhoffová NOR 172

Celkové hodnotenie štafiet žien (po 6 z 6 pretekov)

  1. Švédsko 216
  2. Nemecko 216
  3. Francúzsko 204
  4. Nórsko 198
  5. Bielorusko 191

19. Slovensko 93

Pohár národov ženy (po 25 z 25 pretekov)

  1. Nórsko 7305 bodov
  2. Švédsko 7146
  3. Nemecko 7056
  4. Francúzsko 7001
  5. Bielorusko 6433

18. Slovensko 3191

Foto: Petr Slavík / český biatlon

Celkové hodnotenie SP (po 26 z 26 pretekov)- muži

  1. Johannes Thingnes Boe NOR 1052 bodov
  2. Sturla Holm Langreid NOR 1039
  3. Quentin Fillon Maillet FRA 930
  4. Tarjei Boe NOR 893
  5. Johannes Dale NOR 843
  6. Sebastian Samuelsson SWE 817
  7. Emilien Jacquelin FRA 812
  8. Lukas Hofer ITA 753
  9. Simon Desthieux FRA 724
  10. Martin Ponsiluoma SWE 713

66. Michal Šima SVK 28

101. Šimon Bartko SVK 1

Celkové hodnotenie SP pod 25 rokov (po 26 z 26 pretekov) – muži

  1. Sturla Holm Langreid NOR 1039 bodov
  2. Johannes Dale NOR 843
  3. Sebastian Samuelsson SWE 817
  4. Felix Leitner AUT 310
  5. Anton Smolski BLR 264

Celkové hodnotenie rýchlostné preteky muži (po 10 z 10 pretekov)

  1. Johannes Thingnes Boe NOR 359 bodov
  2. Sturla Holm Langreid NOR 319
  3. Tarjei Boe NOR 318
  4. Sebastian Samuelsson SWE 312
  5. Johannes Dale NOR 307

64. Michal Šima SVK 20

84. Šimon Bartko SVK 1

Celkové poradie stíhacie preteky muži (po 8 zo 8 pretekov)

  1. Sturla Holm Laegreid NOR 306 bodov
  2. Johannes Thingnes Boe NOR 306
  3. Emilien Jacquelin FRA 286
  4. Quentin Fillon Maillet FRA 266
  5. Sebastian Samuelsson SWE 253

Celkové poradie vytrvalostných pretekov muži (po 3 z 3 pretekov)

  1. Sturla Holm Langreid NOR 120 bodov
  2. Johannes Thingnes Boe NOR 94
  3. Alexander Loginov RUS 91
  4. Quentin Fillon Maillet FRA 91
  5. Arnd Peiffer GER 84

Celkové hodnotenie pretekov s hromadným štartom muži (5 zo 5 pretekov)

  1. Tarjei Boe NOR 184
  2. Johannes Thingnes Boe NOR 180
  3. Quentin Fillon Maillet FRA 165
  4. Sturla Holm Langreid NOR 161
  5. Arnd Peiffer NEM 159

47. Michal Šima SVK 8

Celkové hodnotenie štafiet mužov (po 6 z 6 pretekov)

  1. Nórsko 228 bodov
  2. Švédsko 204
  3. Francúzsko 203
  4. Nemecko 199
  5. Rusko 193

16. Slovensko 106

Pohár národov muži (po 25 z 25 pretekov)

  1. Nórsko 8061 bodov
  2. Francúzsko 7298
  3. Nemecko 6978
  4. Rusko 6833
  5. Švédsko 6775

18. Slovensko 3421

Celkové hodnotenie zmiešaných štafiet (po 6 z 6 pretekov)

  1. Nórsko 228 bodov
  2. Francúzsko 211
  3. Švédsko 210
  4. Rakúsko 169
  5. Rusko 168

22. Slovensko 92

——–PODPORTE ŠPORTOVÚ ŽURNALISTIKU 2 %———-

Autor: Nikola Baďová

/* ]]> */