Kompletný program MS v hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach


PIATOK – 10. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE, STEEL ARÉNA)
Fínsko – Kanada (16.15)
USA – SLOVENSKO (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA, ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU)
Rusko – Nórsko (16.15)
Česko – Švédsko (20.15)

SOBOTA – 11. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Dánsko – Francúzsko (12.15)
Nemecko – Veľká Británia (16.15)
SLOVENSKO – Fínsko (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Švajčiarsko – Taliansko (12.15)
Lotyšsko – Rakúsko (16.15)
Nórsko – Česko (20.15)

NEDEĽA – 12. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
USA – Francúzsko (12.15)
Dánsko – Nemecko (16.15)
Veľká Británia – Kanada (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Rusko – Rakúsko (12.15)
Taliansko – Švédsko (16.15)
Lotyšsko – Švajčiarsko (20.15)

PONDELOK – 13. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
USA – Fínsko (16.15)
SLOVENSKO – Kanada (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Rusko – Česko (16.15)
Nórsko – Švédsko (20.15)

UTOROK – 14. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Veľká Británia – Dánsko (16.15)
Nemecko – Francúzsko (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Taliansko – Lotyšsko (16.15)
Švajčiarsko – Rakúsko (20.15)

STREDA – 15. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
USA – Veľká Británia (16.15)
Nemecko – SLOVENSKO (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Švajčiarsko – Nórsko (16.15)
Rusko – Taliansko (20.15)

ŠTVRTOK – 16. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Kanada – Francúzsko (16.15)
Fínsko – Dánsko (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Švédsko – Rakúsko (16.15)
Česko – Lotyšsko (20.15)

PIATOK – 17. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Francúzsko – SLOVENSKO (16.15)
Fínsko – Veľká Británia (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Rakúsko – Nórsko (16.15)
Česko – Taliansko (20.15)

SOBOTA – 18. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Dánsko – USA (12.15)
Kanada – Nemecko (16.15)
Veľká Británia – SLOVENSKO (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Lotyšsko – Rusko (12.15)
Taliansko – Nórsko (16.15)
Švédsko – Švajčiarsko (20.15)

NEDEĽA – 19. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Nemecko – USA (16.15)
Francúzsko – Fínsko (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Rakúsko – Česko (16.15)
Švajčiarsko – Rusko (20.15)

PONDELOK – 20. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Francúzsko – Veľká Británia (16.15)
Kanada – Dánsko (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Švédsko – Lotyšsko (16.15)
Rakúsko – Taliansko (20.15)

UTOROK – 21. MÁJ 2019
A-SKUPINA (KOŠICE)
Fínsko – Nemecko (12.15)
SLOVENSKO – Dánsko (16.15)
Kanada – USA (20.15)

B-SKUPINA (BRATISLAVA)
Česko – Švajčiarsko (12.15)
Nórsko – Lotyšsko (16.15)
Švédsko – Rusko (20.15)

STREDA – 22. MÁJ 2019
VOĽNÝ DEŇ

ŠTVRTOK – 23. MÁJ 2019
ŠTVRŤFINÁLE (KOŠICE)
??? – ??? (16.15)
??? – ??? (20.15)

ŠTVRŤFINÁLE (BRATISLAVA)
??? – ??? (16.15)
??? – ??? (20.15)

PIATOK – 24. MÁJ 2019
VOĽNÝ DEŇ

SOBOTA – 25. MÁJ 2019
SEMIFINÁLE (BRATISLAVA)
??? – ??? (15.15)
??? – ??? (19.15)

NEDEĽA – 26. MÁJ 2019
O 3. MIESTO (BRATISLAVA)
??? – ??? (15.45)

FINÁLE (BRATISLAVA)
??? – ??? (20.15)

Autor: Martin Horváth