Kalendár IBU Cupu a juniorských biatlonových súťaží 2018/2019

Kalendár IBU Cupu 2018/2019

Dátum Dejisko Kategória Disciplína
29. 11. 2018 Idre muži šprint na 10 km
29. 11. 2018 Idre ženy šprint na 7,5 km
1. 12. 2018 Idre muži šprint na 10 km
1. 12. 2018 Idre ženy šprint na 7,5 km
2. 12. 2018 Idre muži stíhacie preteky na 12,5 km
2. 12. 2018 Idre ženy síthacie preteky na 10 km
13. 12. 2018 Ridnaun – Val Ridanna mix mix štafeta dvojíc
13. 12. 2018 Ridnaun – Val Ridanna mix mix štafeta
15. 12. 2018 Ridnaun – Val Ridanna ženy šprint na 7,5 km
15. 12. 2018 Ridnaun – Val Ridanna muži šprint na 10 km
16. 12. 2018 Ridnaun – Val Ridanna ženy síthacie preteky na 10 km
16. 12. 2018 Ridnaun – Val Ridanna muži stíhacie preteky na 12,5 km
19. 12. 2018 Obertilliach muži vytrvalostné preteky na 20 km
19. 12. 2018 Obertilliach ženy vytrvalostné preteky na 15 km
21. 12. 2018 Obertilliach muži super šprint
21. 12. 2018 Obertilliach ženy super šprint
22. 12. 2018 Obertilliach muži šprint na 10 km
22. 12. 2018 Obertilliach ženy šprint na 7,5 km
12. 1. 2019 Duszniki Zdroj ženy šprint na 7,5 km
12. 1. 2019 Duszniki Zdroj muži šprint na 10 km
13. 1. 2019 Duszniki Zdroj ženy šprint na 7,5 km
13. 1. 2019 Duszniki Zdroj muži šprint na 10 km
17. 1. 2019 Arber muži skrátený individuál na 15 km
17. 1. 2019 Arber ženy skrátený individuál na 12,5 km
19. 1. 2019 Arber muži šprint na 10 km
19. 1. 2019 Arber ženy šprint na 7,5 km
20. 1. 2019 Arber muži šprint na 10 km
20. 1. 2019 Arber ženy šprint na 7,5 km
24. 1. 2019 Lenzerheide ženy šprint na 7,5 km
24. 1. 2019 Lenzerheide muži šprint na 10 km
26. 1. 2019 Lenzerheide ženy síthacie preteky na 10 km
26. 1. 2019 Lenzerheide muži stíhacie preteky na 12,5 km
27. 1. 2019 Lenzerheide mix mix štafeta dvojíc
27. 1. 2019 Lenzerheide mix mix štafeta
20. 2. 2019 Minsk -Raubiči mix mix štafeta dvojíc
20. 2. 2019 Minsk -Raubiči mix mix štafeta
21. 2. 2019 Minsk -Raubiči muži vytrvalostné preteky na 20 km
21. 2. 2019 Minsk -Raubiči ženy vytrvalostné preteky na 15 km
23. 2. 2019 Minsk -Raubiči muži šprint na 10 km
23. 2. 2019 Minsk -Raubiči ženy šprint na 7,5 km
24. 2. 2019 Minsk -Raubiči muži stíhacie preteky na 12,5 km
24. 2. 2019 Minsk -Raubiči ženy síthacie preteky na 10 km
1. 3. 2019 Otepää ženy super šprint
1. 3. 2019 Otepää muži super šprint
2. 3. 2019 Otepää ženy šprint na 7,5 km
2. 3. 2019 Otepää muži šprint na 10 km
14. 3. 2019 Martel – Val Martello muži šprint na 10 km
14. 3. 2019 Martel – Val Martello ženy šprint na 7,5 km
16. 3. 2019 Martel – Val Martello muži šprint na 10 km
16. 3. 2019 Martel – Val Martello ženy šprint na 7,5 km
17. 3. 2019 Martel – Val Martello muži preteky s hromadným štartom 60 na 15 km
17. 3. 2019 Martel – Val Martello ženy preteky s hromadným štartom 60 na 12,5 km

 

MS juniorov a kadetov – Osrblie

Dátum Čas Dejisko Kategória Disciplína
27. 1. 2019 11:00 Osrblie kadeti vytrvalostné preteky na 12,5 km
27. 1. 2019 14:00 Osrblie kadetky vytrvalostné preteky na 10 km
28. 1. 2019 11:00 Osrblie juniori vytrvalostné preteky na 15 km
28. 1. 2019 14:00 Osrblie juniorky vytrvalostné preteky na 12,5 km
29. 1. 2019 11:00 Osrblie kadeti štafeta na 3×7,5 km
29. 1. 2019 14:00 Osrblie kadetky štafeta na 3×6 km
30. 1. 2019 11:00 Osrblie juniori štafeta na 4×7,5 km
30. 1. 2019 14:30 Osrblie juniorky štafeta na 3×6 km
1. 2. 2019 11:00 Osrblie kadeti šprint na 6 km
1. 2. 2019 14:00 Osrblie kadetky šprint na 6 km
2. 2. 2019 11:00 Osrblie juniori šprint na 10 km
2. 2. 2019 14:00 Osrblie juniorky šprint na 7,5 km
3. 2. 2019 11:00 Osrblie kadeti stíhacie preteky na 10 km
3. 2. 2019 12:00 Osrblie kadetky stíhacie preeky na 7,5 km
3. 2. 2019 14:15 Osrblie juniori stíhacie preteky na 12,5 km
3. 2. 2019 15:20 Osrblie juniorky stíhacie preteky na 10 km

 

IBU Junior Cup a MEJaK

Dátum Dejisko Súťaž
10. – 16. 12. 2019 Lenzerheide IBU Junior Cup
17. – 22. 12. 2018 Station des Rousess IBU Junior Cup
25. 2. – 3. 3. 2019 Torsby IBU Junior Cup
4. 3. – 10. 3. 2019 ME Sjusjoen Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov