Slovensko si na záver Nemeckého pohára 2018 poradilo s domácim výberom

Slovensko si na záver Nemeckého pohára 2018 v Krefelde poradilo s domácim výberom, keď sme zvíťazili pomerom 2:0.

Úvodné dve tretiny záverečného duelu celého turnaja góly nepriniesli. Skóre zápasu otvoril až päť minút pred koncom náš Marcel Haščák, ktorému asistovali Rapáč s Kytnárom. O minútu neskôr zavŕšil na konečných 2:0 Radovan Puliš, pričom si asistencie pripísali Bubela a Šoltés.

Vďaka tomuto výsledku sme na tohtoročnom Nemeckom pohári obsadili 3. miesto. Celkové prvenstvo zaznamenali Rusi pred Švajčiarmi, domáci Nemci po prehre s naším výberom skončili poslední.

Slovensko – Nemecko 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Góly: 55. HAŠČÁK (Rapáč, Kytnár), 56. PULIŠ (Bubela, Šoltés)

Rozhodovali: Hoppe, Hunnius – Cepik, Gerzth (všetci Nem.), vylúčení: 4:4, presilovky a oslabenia: 0:0

Nemecko: Treutle – Zerressen, Müller, Reul, Akdag, Krupp, Ebner, Sezemsky – Plachta, Pfohl, Wolf – Loibl, Bergmann, Noebels – Pföderl, Höfflin, Hungerecker – Niederberger, Kink, Krämmer

Slovensko: Košarišťan – Čerešňák, Rosandič, Chovan, Ďaloga, Gernát, Malec, Mikuš – Svitana, Špirko, Bondra – Kudrna, Krištof, Lantoši – Rapáč, Kytnár, Haščák – Puliš, Bubela, Šoltés