Kalendár Svetového pohára v biatlone 2014/2015

Kalendár Svetového pohára v biatlone 2014/2015

bmwibu

  • 30.11.2014 15:30-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (2×6 + 2×7,5 km štafeta) – MIX
  • 03.12.2014 17:15-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (20 km vytrvalostné preteky) – MUŽI
  • 03.12.2014 17:15-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (15 km vytrvalostné preteky) – ŽENY
  • 06.12.2014 11:30-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 06.12.2014 14:45-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 07.12.2014 11:00-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 07.12.2014 13:30-  1. ÖSTERSUND : Švédsko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 12.12.2014 11:30-  2.HOCHFILZEN : Rakúsko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 12.12.2014 14:30-  2.HOCHFILZEN : Rakúsko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 13.12.2014 11:00-  2.HOCHFILZEN : Rakúsko – (4×6 km štafeta) – ŽENY
  • 13.12.2014 14:30-  2.HOCHFILZEN : Rakúsko – (4×7,5 km štafeta) – MUŽI
  • 14.12.2014 11:30-  2.HOCHFILZEN : Rakúsko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 14.12.2014 14:30-  2.HOCHFILZEN : Rakúsko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 18.12.2014 14:25-  3. POKLJUKA : Slovinsko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 19.12.2014 14:25-  3. POKLJUKA : Slovinsko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 20.12.2014 11.15-  3. POKLJUKA : Slovinsko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 20.12.2014 13:30-  3. POKLJUKA : Slovinsko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 21.12.2014 11:30-  3. POKLJUKA : Slovinsko – (12,5 km hromadný štart) – ŽENY
  • 21.12.2014 13:30-  3. POKLJUKA : Slovinsko – (15 km hromadný štart) – MUŽI
  • 07.01.2015 14:15-  4.OBERHOF : Nemecko – (4×6 km štafeta) – ŽENY
  • 08.01.2015 14:15-  4.OBERHOF : Nemecko – (4×7,5 km štafeta) – MUŽI
  • 09.01.2015 14:30-  4.OBERHOF : Nemecko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 10.01.2015 12:00-  4.OBERHOF : Nemecko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 11.01.2015 11:15-  4.OBERHOF : Nemecko – (12,5 km hromadný štart) – ŽENY
  • 11.01.2015 14:15-  4.OBERHOF : Nemecko – (15 km hromadný štart) – MUŽI
  • 14.01.2015 14:30-  5. RUHPOLDING : Nemecko – (4×6 km štafeta) – ŽENY
  • 15.01.2015 14:30-  5. RUHPOLDING : Nemecko – (4×7,5 km štafeta) – MUŽI
  • 16.01.2015 15:00-  5. RUHPOLDING : Nemecko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 17.01.2015 14:30-  5. RUHPOLDING : Nemecko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 18.01.2015 12:30-  5. RUHPOLDING : Nemecko – (12,5 km hromadný štart) – ŽENY
  • 18.01.2015 15:30-  5. RUHPOLDING : Nemecko – (15 km hromadný štart) – MUŽI
  • 22.01.2015 14:30-  6. ANTHOLZ-ATERSELVA : Taliansko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 23.01.2015 14:30-  6. ANTHOLZ-ATERSELVA : Taliansko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 24.01.2015 13:30-  6. ANTHOLZ-ATERSELVA : Taliansko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 24.01.2015 15:30-  6. ANTHOLZ-ATERSELVA : Taliansko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 25.01.2015 10:45-  6. ANTHOLZ-ATERSELVA : Taliansko – (4×7,5 km štafeta) – MUŽI
  • 25.01.2015 15:00-  6. ANTHOLZ-ATERSELVA : Taliansko – (4×6 km štafeta) – ŽENY
  • 06.02.2015 15:00-  7. NOVÉ MESTO NA MORAVĚ :Česko – (superšprint) – MIX
  • 06.02.2015 17:30-  7. NOVÉ MESTO NA MORAVĚ : Česko – (2×6 + 2×7,5 km štafeta) – MIX
  • 07.02.2015 12:30-  7. NOVÉ MESTO NA MORAVĚ : Česko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 07.02.2015 15:30-  7. NOVÉ MESTO NA MORAVĚ : Česko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 08.02.2015 13:00-  7. NOVÉ MESTO NA MORAVĚ : Česko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 08.02.2015 14:30-  7. NOVÉ MESTO NA MORAVĚ : Česko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 12.02.2015 10:30-  8. OSLO-HOLMENKOLLEN : Nórsko – (15 km vytrvalostné preteky) – ŽENY
  • 12.02.2015 14:15-  8. OSLO-HOLMENKOLLEN : Nórsko – (20 km vytrvalostné preteky) – MUŽI
  • 14.02.2015 11:15-  8. OSLO-HOLMENKOLLEN : Nórsko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 14.02.2015 14:15-  8. OSLO-HOLMENKOLLEN : Nórsko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 15.02.2015 12:15-  8. OSLO-HOLMENKOLLEN : Nórsko – (4×6 km štafeta) – ŽENY
  • 15.02.2015 14:30-  8. OSLO-HOLMENKOLLEN : Nórsko – (4×7,5 km štafeta) – MUŽI
  • 05.03.2015 17:15-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (2×6 + 2×7,5 km štafeta) – MIX
  • 07.03.2015 13:00-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 07.03.2015 16:30-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 08.03.2015 13.15-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 08.03.2015 16:00-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 11.03.2015 17:15-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (15 km vytrvalostné preteky) – ŽENY
  • 12:02:2015 17:15-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (20 km vytrvalostné preteky) – MUŽI
  • 13.03.2015 17:15-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (4×6 km štafeta) – ŽENY
  • 14.03.2015 16:30-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (4×7,5 km štafeta) – MUŽI
  • 15.03.2015 13:30-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (12,5 km hromadný štart) – ŽENY
  • 15.03.2015 16:15-  MS KONTIOLAHTI : Fínsko – (15 km hromadný štart) – MUŽI
  • 19.03.2015 14:00-  9.CHANTY-MANSIJSK : Rusko – (10 km rýchlostné preteky) – MUŽI
  • 20.03.2015 14:00-  9. CHANTY-MANSIJSK: Rusko – (7,5 km rýchlostné preteky) – ŽENY
  • 21.03.2015 10:30-  9. CHANTY-MANSIJSK: Rusko – (12,5 km stíhacie preteky) – MUŽI
  • 21.03.2013 14:00-  9. CHANTY-MANSIJSK: Rusko – (10 km stíhacie preteky) – ŽENY
  • 22.03.2015 10:15-  9. CHANTY-MANSIJSK: Rusko – (15 km hromadný štart) – MUŽI
  • 22.03.2015 12:15-  9. CHANTY-MANSIJSK: Rusko – (12,5 km hromadný štart) – ŽENY